KremyNaCellulit.pl

Krem na cellulit – czy to wystarczy?

Oczywiście, sam krem na cellulit nie zapewni sukcesu, bo potrzebna jest jeszcze dieta i odpowiednia dawka ruchu każdego dnia, ale jego dobór ma ogromny wpływ na finalne efekty batalii przeciwko pomarańczowej skórce. Lipodystrofia, zwana powszechnie cellulitem lub efektem skórki pomarańczowej, to schorzenie, które dotyczy przede wszystkim kobiet po okresie dojrzewania. Polega na nieprawidłowym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, efektem czego skóra jest pofałdowana i nierówna, zaś na jej powierzchni mogą pojawiać się – niekiedy bolesne – guzki. Spośród wielu sposobów walki z cellulitem jednym z najskuteczniejszych jest z pewnością stosowanie odpowiedniego preparatu, takiego, jak krem na cellulit.

Dobry krem na cellulit na przykładach

Spośród wielu preparatów dostępnych na rynku, warto wybrać najlepsze, czyli takie, które wykazują wyjątkową skuteczność, będąc jednocześnie w pełni bezpiecznymi dla naszego zdrowia. Jednym z nich jest Revitol Cellulite. Ten niezwykły krem na cellulit to prawdziwy radykał - na efekty jego działania nie trzeba długo czekać. Revitol Cellulite pomaga pozbyć się objawów cellulitu już po kilku tygodniach! Swoją skuteczność zawdzięcza w pełni naturalnym składnikom, a także zawartości retinolu poprawiającego wygląd skóry.

Kolejnym przykładem, i jeszcze większym „radykałem” jest Oligo.DX. Nawet jednorazowe użycie tego kremu (a właściwie żelu) skutkuje wyraźnie zauważalną poprawą napięcia skóry. Po kilku dniach skóra wygładza się w stopniu bardziej niż zauważalnym, po kilku tygodniach cellulit praktycznie znika. Takie efekty mogą być osiągnięte tylko i wyłącznie dzięki przemyślanemu składowi (w Oligo.DX znajdziecie niezwykle skuteczny wyciąg z hydrocotylu i kilku innych ważnych roślin) oraz zamknięciu aktywnych składników w cząsteczkach, które bez problemów przenikają bariery tkankowe. Jeśli chodzi o wchłanialność, przyswajalność i efektywność oddziaływania Oligo.DX jest prawdziwym ewenementem. Nie ma sobie równych ze względu na nanosomy.

Krem na cellulit to nie wszystko

Sam krem na cellulit na pewno nie pokona pomarańczowej skórki, jeśli samodzielnie nie zrobisz czegoś dla siebie. W zasadzie krem może cellulit zredukować, ale bez zmian w trybie życia i w diecie cellulit może powrócić. Konieczne byłoby stałe stosowanie specjalistycznych kosmetyków, a to z kolei mija się z celem. Problem zniknie, a na pewno zmniejszy się do minimum jeśli oprócz sięgania po kosmetyki zadbasz o odpowiednią dietę. Nie może być ona radykalną głodówka, jedz tyle kalorii, ile potrzebujesz, ale zwracaj uwagę na to, co trafia na twój talerz. Unikaj dań w rodzaju fast food i gotowych potraw, zrezygnuj z soli i cukru, wybierając w zamian zdrowsze przyprawy. Poza tym jedz dużo warzyw i owoców oraz pij sporo zielonej herbaty. Codziennie pij też niegazowaną wodę mineralną. Odpowiednia ilość płynów każdego dnia pomaga pokonać cellulit, bo usprawnia procesy usuwania toksyn z organizmu. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną - nie musisz katować się ćwiczeniami, zresztą nawet osoby bardzo aktywne miewają intensywny cellulit. Nie tędy więc droga.

Zadbaj o szeroko rozumianą higienę życia, zaopatrz się w najlepszy na rynku krem, a cellulit przestanie być straszny. Nie wierzysz? Sprawdź efekty efekty testów, badań i naszych dociekań. Znajdziesz je na stronie głównej serwisu.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Oligo.DX 154 zł żel OligoDX.pl 5/5
2. Revitol Butt Enhancement Cream 187,90 zł krem VitaLab.pl 4/5
3. Revitol Cellulite Solution 132,90 zł krem RevitolCellulite.pl 4/5
4. Dermology Cellulite Solution 191,44 zł krem DermaLab.pl 3/5
5. Cellulite & Stretch Mark Serum 39,99 GBP serum WhiteLotusAntiAging.co.uk 3/5